Chelčice schytaly „bůra“

FK Chelčice : FC Znakon Sousedovice – 0 : 5 (0 : 3)

Po výhře v Bavorově čekal Chelčice velmi silný soupeř ze Sousedovic. Hosté zatím vyhráli všechna svá soutěžní utkání v této sezóně.

Vstup do utkání domácím vůbec nevyšel. Už ve 2. minutě se prosadil hostující Hromíř. 0:1. Hosté měli nadále převahu a přehrávali domácí. Přesto mohli domácí vyrovnat z ojedinělé šance, ale Šácha na míč ve skluzu nedosáhl. V 25. minutě přišel centr z levé strany, domácí Turkové Lukáš a Jan se nedohodli, a Hrach uklidil míč do sítě. 0:2. Po špatně zahraném vhazování Chelčic u rohového praporku hostí se prosadil po brejku v 35. minutě opět Hromíř. 0:3.

Druhý poločas chtěly Chelčice něco udělat s výsledkem, ale v 50. minutě přímo z rohu skóroval Vaněček. 0:4.  Běžela 57. minuta a Hromíř zkompletoval hattrick. 0:5. Po zbytek zápasu už žádná branka nepadla.

Domácí hrají příští kolo ve Střelských Hošticích, kde budou chtít získat nějaký ten bodík.