Chelčice rozhodly zápas s Drahonicemi v druhém poločase

Zápas s Drahonicemi byl pro domácí těžkou zkouškou. Chelčice o osudu utkání rozhodly třemi góly ve druhém počase, kdy se postupně trefili Šácha, Tesař a Kouba.

FK Chelčice – Drahonice 3:0 (0:0)
góly: Šácha, Tesař, Kouba

Základní sestava FK Chelčice:
Dušek – Machnyk, Turek, Pícha, Valenta – Tesař, Křenek, Kapusta, Kouba – Kouba, Trobl

Drahonice vykročily do zápasu s velkou chutí a svou fyzickou hrou dělaly problémy domácí obraně. Nebylo tak překvapením, že diváci, vzhledem k častým soubojům, viděli v první půli zápasu hned několik žlutých karet.

Početná skupina přihlížejících, však v úvodní pětačtyřicetiminutovce, neviděla žádnou fotbalovou parádu a téměř žádné šance ke skórování.

Svěřenci trenéra Buchteleho vkročili do druhého poločasu úplně jinak a hostům začali zatápět. Za svou snahu byli odměněni v 54. minutě kdy se prosadil Šácha. Machnyk našel dlouhým centrem Koubu, ten přenesl míč na zcela volného Šáchu, který v pádu uklidil míč do sítě bezmocného Hlavajčíka – 1:0.

Hra se po prvním vstřeleném gólu otevřela a více z toho těžily Chelčice, naopak Drahonice trpělivě čekaly na rychlé protiútoky.

Hosté několikrát odmítli vyrovnání zápasu. Chelčice v důležitých chvílích držel Dušek, který odehrál jedno z nejlepších utkání v dresu domácích.

Vice klidu, týmu trénéra Buchteleho, dodal druhý vstřelený gól o který se postaral Tesař, který i s notnou dávkou štěstí dopravil míč do sítě – 2:0.

Chelčice pak přidaly třetí gól v 89. minutě. Trobl poslal přesný míč na kopačky Kouby, který si ranou bez přípravy poradil a rozvlnil naposledy síť drahonické branky – 3:0.

K poslednímu utkání sezóny odjedou Chelčice na půdu Číčenic, které v podzimní části mají náramnou formu.

Sponzoři a partneři FK Chelčice