Chelčice remizovaly se Strakonicemi

FK Junior Strakonice „B“ : FK Chelčice – 2 : 2 (2 : 2)

Minulé kolo se v Chelčicích nehrálo z důvodu podmáčeného hřiště, a tak tu byl další zápas venku. Ve Strakonicích na krásném hřišti čekalo Chelčice místní „Bengo“.

Lepší vstup do utkání měli domácí. Napadali rozehrávku hostů a nepouštěli hosty téměř k ničemu. Jejich převaha vedla ke vstřelení dvou branek. V 19. a 24. minutě se prosadil Štöger. 2:0. Až poté se do hry dostaly Chelčice. Začaly lépe kombinovat a přišly i šance. Ale hlavička Hajného šla jen do boční sítě. Domácí se už možná viděli v šatně a toho hosté využili. Nestárnoucí kanonýr Šácha nejprve ve 43. minutě snížil a o minutu později vyrovnal na 2:2.

Do druhého poločasu šly oba celky se snahou strhnout vítězství na svoji stranu. Začátek poločasu se hrál fotbal nahoru, dolu, ale bez branky. Domácí trefili pouze břevno. To co se povedlo Šáchovi na konci prvního poločasu, mohlo se povést jeho nástupci Shebovi na konci poločasu druhého. Dvakrát se ocitl sám před domácím brankářem Winterem, ale ani v jednom případě nebyl úspěšný.

Chelčice tak vezou ze Strakonic alespoň bod. Následující program bude pro Chelčice náročný. V neděli přivítají na svém hřišti Vlachovo Březí a hned v úterý opět doma odehrají odložený zápas s Volyní.