Chelčice porazily Bělčice i podruhé

TJ Sokol Bělčice : FK Chelčice – 2 : 3 (1 : 1)

Chelčice čekal těžký zápas v Bělčicích, které doma moc body nerozdávají. Zápas začal převahou hostů. Napadali soupeře a hráli aktivně. Odměnou jim byl v 7. minutě vedoucí gól. Tesař nacentroval na Buzhdyhana, ten si míč zpracoval a střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání. 0:1. Domácí postupně vyrovnali hru a v 21. minutě domácí Cibulka potrestal špatné vyběhnutí hostujícího brankáře Duška. 1:1. Do konce poločasu měli domácí ještě dvě dobré příležitosti jít do vedení, ale nestalo se tak.

Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný. V 62. minutě dostal Křenek přihrávku na střed hřiště, obrana se rozestoupila a umožnila mu postupovat až k šestnáctce. Napřáhl ke střele, na kterou byl domácí brankář Dražan krátký. 1:2. Chelčice měly další příležitosti ke zvýšení vedení, ale v koncovce selhaly. V 76. minutě přišel trest. Po chybě Duška vyrovnal Houda. 2:2. Zápas mířil k remíze. V 88. minutě se do samostatného úniku dostal Kouba a vystřelil hostům vítězství. 2:3.

V dalším kole přivítají Chelčice tým Cehnic a budou chtít získat další tři body.