Chelčice padly v Sousedovicích

Ve druhém venkovním utkání nastoupily Chelčice v Sousedovicích. Byl to zápas týmů, které bodovaly zatím naplno.

FC Znakon Sousedovice : FK Chelčice – 4 : 1 ( 3:1 )

Úvod vyšel lépe domácím. Hosté se ještě nestihli rozkoukat a už prohrávali. Po dlouhém nákopu zachybovala obrana Chelčic a míč se dostal k Hrachovi, který otevřel skóre. 1:0. Hosté po vstřelené brance pomalu vyrovnávali hru a chtěli vyrovnat. To se jim povedlo v 35. minutě. Hajný křižným pasem našel Švece, ten posunul hlavou na Skálu. Ten zachoval klid, udělal kličku obránci a střelou na přední tyč vyrovnal. 1:1. Domácí tato branka nabudila a dvěma brankami Vaněčka a Šourka ve 41. a 43. minutě si vzali vedení zpět. 3:1.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté ve snaze zkorigovat výsledek. Nadějné šance měl především Lang, ale v konečné fázi to chtělo více klidu. Co se nepodařilo hostům, zvládl domácí Petráň. Z rychlého úniku v 70. minutě zvýšil na 4:1.

Sousedovice vyhrály zcela zaslouženě. Pokud budou pokračovat v předváděné hře, budou velkým kandidátem na postup.

V neděli budou Chelčice skládat reparát na domácím hřišti proti Střelským Hošticím.

Ohlas trenéra (Jan Buchtele):

Dostat branku v 1. minutě není úplně ideální. Dokázali jsme se vrátit do utkání vyrovnávacím gólem. Ale individuální kvalita soupeře nám ukázala, že je na čem pracovat a do poločasu jsme inkasovali ještě 2 branky. Soupeř si ve druhém poločase pohlídal vedení a po naší chybě přidal ještě jednu branku. Věřím, že se z chyb poučíme a v dalším utkání se budeme opět radovat z vítězství.