Chelčice neuhlídaly Macka

FK Chelčice : SK Slavoj Volyně – 0 : 2 (0 : 2)

Chelčice měly jen dva dny odpočinku a čekalo je odložené utkání s Volyní. Trenér byl nucen udělat změnu na pozici brankáře, zbytek vítězné sestavy z minulého utkání se neměnil.

Chelčice začaly utkání s míčem na kopačkách, ale žádnou velkou šanci to nepřineslo. Hra se přelévala od vápna k vápnu a čekalo se, kdo udělá chybu. První branka padla v 32. minutě a měli ji na svědomí hosté. Domácí obrana odvrátila centrovaný míč, který se odrazil k Mackovi. Ten se nerozmýšlel, ze vzdálenosti asi 35 metrů napálil míč, který skončil u pravé tyče. 0:1.  V 38. minutě Mack poslal vysoký míč před branku domácích. Brankář Turek si šel pro balon, který mu vyklouzl a skončil v brance Chelčic. 0:2.

Druhý poločas začal převahou domácích. Snaha o vyrovnání byla vidět, ale chyběla kvalita ve finální fázi. Hostující obrana si počínala bezchybně a domácím nedovolila výraznější ohrožení svého brankáře. Druhý poločas branku nepřinesl a tak domácí prohráli.

Další kolo zajíždějí Chelčice do Bělčic, odkud se moc body nevozí, přesto nějaký ten bod snad přivezou.