Chelčice nedokázaly využít dobrý vstup do zápasu se Sousedovicemi

První jarní kolo odehrály Chelčice na vlastním hřišti, kdy přivítaly vedoucí mužstvo soutěže Sousedovice. Brzké vedení Chelčic hosté smazali pěti góly a zvítězili 3:5.

Vondrášek – Turek, Tesař, Křenek, Trobl – Benedikt Ladislav, Chalupský, Benedikt Ondřej, Machnyk, Kiš – Šácha, Benedikt Ondřej

Chelčice začaly zápas bez strachu. Sousedovice v prvních minutách nepůsobily suverénním dojmem jako na podzim. Pomalejšího rozjezdu dovedlo využít domácí mužstvo. K zakončení ve velkém vápně se dostal Machnyk a otevřel skóre utkání – 1:0. 

K vyrovnání se dostali Sousedovice v 11. minutě, kanonýr Glazunov rozehrál velkou gólovou jízdu, kdy využil velké chyby ve středu hřiště Chelčic a sám před gólmanem Vondráškem se nemýlil, střelou pod horní tyč srovnal – 1:1. 

Druhý gól přidal Glazunov o tři minuty později. Přečíslení, které skončilo přihrávkou před prázdnou branku, přesně zakončil – 1:2.

Svůj hattrick Milan Glazunov zakončil v 17. minutě. Nedorozumění při bránění obraného rohu využil přesnou hlavičkou a dostal hosty do pohodlného vedení – 1:3.

Skóre prvního poločasu uzavřel Hrach, kdy využil důrazu ve vápně, vstřelil čtvrtý gól – 1:4. 

Do druhého poločasu vstoupili hosté v pohodě a přidali rychle pátý gól. Opět to byl kanonýr Glazunov, který tak vsítil již čtvrtý gól – 1:5. 

Chelčice dovedli dvakrát snížit. Nejprve se z pokutového kopu v 69. minutě prosadil Machnyk – 2:5. 

Za necelých dvacet minut poté, se v Chelčicích pískala druhá penalta. Tentokrát se k pokutovému kopu postavil Benedikt a přesnou střelou ukončil účet utkání na konečných – 3:5. 

Chelčice rozhodně neprožily dobrý zápas a v dalším zápase se budou muset zlepšit. Dobrý výkon podal v bráně nováček Vondrášek, který i přes pět inkasovaných gól, předvedl skvělé zákroky, a i díky němu domácí neodcházeli domu s ještě větším výpraskem.

Sponzoři a partneři FK Chelčice