Chelčice doma padly se Strakonicemi

FK Chelčice : FK Junior Strakonice „B“ – 2 : 5 ( 1 : 3 )

Domácí se chtěli vrátit na vítěznou, ale v cestě jim stálo béčko Strakonic. Pro domácí nezačal zápas nejlépe. Už v 5. minutě střídal kvůli zranění Křenek. V 10. minutě se hosté ujali vedení, kdy po úniku Bílého skóroval Kafka. 0:1.  Další zásah do obrany musel udělat trenér Buchtele v 18. minutě, kdy se zranil Turek. Tím dostala domácí obrana trhliny a hosté toho využili. Ve 20. a 28. minutě přidal dvě branky výborně hrající Bílý a bylo to 0:3. Naději dal domácím Tesař, který snížil na 1:3.

Druhý poločas pokračoval stejně jako první. V 55. minutě zvýšil na 4:1 pro Strakonice Hozman. Snížení zařídil v 62. minutě Skála z penalty. 2:4. Skóre uzavřel hostující kapitán Šefčík. 2:5.

Chelčice čeká těžký zápas ve Vlachově Březí. Snad se někteří hráči uzdraví a trenér bude mít k dispozici co nejvíce hráčů.

Ohlas trenéra (Jan Buchtele): Utkání jsme absolutně nezvládli. Z velké míry k tomu přispělo nucené střídání dvou klíčových hráčů v obraně. Museli jsme improvizovat a soupeř toho 100% využil, kdy jsme dostali 3 branky ze standartních situací a další 2 po našich hrubých individuálních chybách. Doufejme, že tento týden zapracujeme na nedostatcích a v příštím utkání ztracené body získáme zpět.