Chelčice braly v zápase s Vacovem B bod

Zápas dvou týmů, které jsou v přímém ohrožení sestupu skončil remízou 2:2. Domácí opět nezvládli začátek utkání a celý zápas museli dotahovat.

FK Chelčice – Vacov B 2:2 (1:2)

Góly: Turek, Chalupský – Hlásek Bujón      

Domácí od začátku utkání kontrolovali hru a dokázali držet míč na svých kopačkách. Hosté se naopak spoléhali na rychlé protiútoky, které Chelčicím dělaly problémy. V první šanci ve třetí minutě utkání nejprve hosté neupěli, ale v 17. minutě už se radovali z vedení. Bujok přesprintoval Štěcha u lajny a předložil míč před prázdnou branku Hláskovi – 0:1.

Druhou branku utkání přidali hosté ve 30. minutě. Chelčická obrana nezachytila náběh Bujoka a ten si v souboji jeden na jednoho poradil zkušeně střelou k tyči – 0:2.

Za domácí dovedl do konce poločasu snížit Turek, který zblízka prostřelil Láchu a zužitkoval tak nezištnou přihrávku od Křenka – 1:2.

Do druhého poločasu vstoupily Chelčice odhodlaně a za svou snahu byly rychle odměněni. Šácha našel v pokutovém území Chalupského a ten rozveselil fandy domácích – 2:2.

Další velkou šanci měl Bujok, ale míč do branky Chelčic nedostal. Za to na druhé straně zvonili tyče. Nejprve se střelou z poza vápna prezentoval Křenek, ale jeho tečovaná střela jen lízla pravou tyč Láchovo branky. Následně se do samostatného úniku dostal Turek, který razantní střelou orazítkoval pro změnu levou tyč.

Vacov mohl do konce utkání zvrátit stav utkání na svou stranu, ale zmatky po rohovém kopu v obraně domácích hosté nevyužili. Utkání tak skončilo smírně 2:2.

Chelčice čeká v příštím týdnu další utkání s týmem, který bojuje o setrvání v soutěži. V Dřítni to však nebude nic jednoduché a pokud se Chelčice nezlepší jak v obraně, tak v útoku, budou jen těžko soupeři konkurovat.

Sponzoři a partneři FK Chelčice