Blatná nestačila na Chelčice

Svěřenci trenéra Buchteleho jedou na vítězné vlně. Tentokrát na jejich počínání bylo krátké Blatenské B mužstvo. Hosté si nakonec odvezli přesvědčivé vítězství 1:6. O góly Chelčic se postarali 2x Šácha, 2x Kouba, Křenek, Machnyk.

základní sestava FK Chelčice:
Dušek – Kiš, Hajný, Turek, Valenta – Švec, Tesař, Kouba, Lang Marek – Novák Šácha

Blatná B – FK Chelčice 1:6 (0:2)
góly: Novák, Šácha

V úvodu utkání se očekával drtivý nápor hostujícího týmu, který měl být jednoznačným favoritem, to však svěřenci trenéra Buchteleho nenaplňovali.

Na první gól čekali diváci do 14. minuty. Kouba se uvolnil v pokutovém území a předložil před prázdnou branku Šáchovi – 0:1.

Domácí kontrovali o čtyři minuty později. Dlouhý nákop do pokutového území razantní ranou uklidil za Duška Outlý – 1:1.

Blatná se z remízového stavu radovala sotva tři minuty. Kouba si našel míč uvnitř velkého vápna domácího týmu a krásnou akci zakončil na vzdálenější tyč Sedláčkovi branky – 1:2.

Do druhého poločasu trenér hostů obměnil sestavu a to se ukázalo jako mistrovský tah. I hned po příchodu na hřiště se ve 46. minutě prosadil střelou k tyči Křenek a definitivně tím rozhodl utkání – 1:3.

Do konce utkání se za hosty prosadily ještě Machnyk a po jedné brance ještě přidal jak Šácha tak Kouba, kteří stanovili na výsledných 1:6.